„Jak efektywnie rozmawiać o zakażeniach szpitalnych miedzy sobą i z pacjentami – studium przypadków”

„Uprzejmie dziękuję za wzór kart projektu. W prostocie siła. Karta jest przejrzysta, oczywista. WYKORZYSTAMY z moim zespole. Dziękuję za pouczającą sesję i dużo dobrej energii którą roztaczacie Państwo wokół. Ukłony dla Pani Doroty.
Z poważaniem
lek. med. Ewa Zielenkiewicz – Madejska
SP ZOZ Bielsk Podlaski”


Na zaproszenie Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa, podczas I Międzynarodowego Forum Prewencji Zakażeń, poprowadziliśmy w dniu 15 czerwca 2016 roku, warsztaty „Jak efektywnie rozmawiać o zakażeniach szpitalnych miedzy sobą i z pacjentami – studium przypadków”.
Dzięki doskonałej diagnozie problemów i oczekiwań, członków szpitalnych zespołów ds. zakażeń, którą otrzymaliśmy od dr. Pawła Grzesiowskiego, udało nam się precyzyjnie przygotować zakres tematyczny wykładów oraz przykłady scenek, które posłużyły dyskusji o tym jak rozmawiać z partnerami z zespołu, pozostałym personelem medycznym oraz pacjentami.


Skuteczność działań zespołów ds. zakażeń zależy w dużej mierze od jakości relacji pomiędzy członkami różnych zespołów medycznych oraz relacji pomiędzy zawodami lekarza i pielęgniarki. Często relacje te nie są właściwe dlatego umiejętność prowadzenia prawidłowej komunikacji oraz zarządzania procesem poprawy jakości w obszarze zakażeń szpitalnych była głównym tematem naszych warsztatów.
Uczestnicy szkolenia ocenili nasze warsztaty bardzo wysoko za co im serdecznie dziękujemy.
Dostaliśmy również kilka podziękowań z których jesteśmy dumni.

Zapraszamy do współpracy,
Leszek Denkiewicz
Prezes Next Medica Sp. z o.o.

 

zak 01 zak 02 zak 03 zak 04

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd