Moje kursy

Sklep

Zasady komunikacji interpersonalnej z pacjentem dla pielęgniarek

Thumb

Cena: 120zł

Kurs składa się z dziewięciu modułów.

Zasady komunikacji interpersonalnej z pacjentem dla lekarzy

Thumb

Cena: 120zł

Kurs składa się z dziewięciu modułów.


Kurs dla pielęgniarek przeznaczony jest również dla pozostałych zawodów medycznych: ratowników, położnych, diagnostów, pracowników recepcji.

Autor kursu:

Dorota Minta

Psycholog kliniczny. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Prezes fundacji Stomalife.

Czynny psychoterapeuta. Posiada wieloletnią praktykę w pracy z osobami doświadczającym obniżonego nastroju, niezadowolenia z jakości  życia i niskiej samooceny oraz zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania. Jej pacjentami są osoby z różnych grup wiekowych, o różnym statusie społecznym i zawodowym, w tym także osoby doświadczające samotności, dysfunkcji i patologii w związkach.

Zajmuje się również  psychologicznymi aspektami odżywiania chorych,  między innymi w chorobach nowotworowych. Prowadzi szkolenia i warsztaty personelu medycznego w zakresie komunikacji klinicznej oraz dostępne dla wszystkich warsztaty uczące asertywności, komunikacji interpersonalnej, kreatywności i rozwoju osobistego.

Autorka publikacji prasowych i ekspert  w zakresie tematów psychologicznych w mediach.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!