Certyfikat dla Szpitala Powiatowego im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu

W dniu 3 lipca 2018 roku odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu „Dobre Relacje z Pacjentem” dla Szpitala Powiatowego im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu.

Projekt mógł być realizowany dzięki partnerskiej współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych PZUW.

Zapewnienie dobrych, partnerskich relacji z pacjentami jest warunkiem niezbędnym dla prowadzenia skutecznych projektów poprawy jakości leczenia i ma duży wpływ na zmniejszenie ryzyka medycznego hospitalizowanych pacjentów, na czym nam jako ubezpieczycielowi szczególnie zależy. Cieszymy się, że dzięki wykorzystaniu środków prewencyjnych i wiedzy specjalistów TUW PZUW i Next Medica przyczyniamy się do poprawy standardów opieki nad pacjentami i wierzymy, że program prewencyjny „Dobre Relacje z Pacjentem” przełoży się na zmniejszenie ryzyk medycznych w przyszłości – powiedział Rafał Kiliński, Prezes Zarządu TUW PZUW.

Certyfikat został odebrany przez Panią  Dyrektor Sabinę Bigos – Jaworowską. W uroczystości wziął udział również  starosta powiatu oświęcimskiego Pan Zbigniew Starzec oraz personel medyczny i kadra zarządzająca szpitalem.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Pani Lucyny Piotrowskiej, Pełnomocnika Pacjentów tutejszego szpitala, ponieważ dzięki jej osobistemu zaangażowaniu zawdzięczamy sprawny przebieg projektu.

 

news oswiecim bnews oswiecim cnews oswiecim dnews oswiecim e

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd