Certyfikat dla Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM w Warszawie

W dniu 30 lipca 2018 roku odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu „Dobre relacje z pacjentem” dla Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM  w Warszawie. Wyniki monitorowania relacji pomiędzy personelem medycznym a pacjentami poprawiły się o 11% realizując cel, który zakładał poprawę relacji o 10%.

Projekt mógł być realizowany dzięki partnerskiej współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych PZUW.

Certyfikat z rąk Rafała Kilińskiego, prezesa zarządu TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych odebrał prof. Mirosław Wielgoś - Kierownik I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii, Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

" - Ufam, że projekt „Dobre Relacje z Pacjentem” będzie ważnym ogniwem w procesie podnoszenia kwalifikacji interpersonalnych personelu medycznego i sprawi, że komunikacja na linii personel – pacjent stanie się efektywniejsza – mówi prof. Mirosław Wielgoś." (http://bp.wum.edu.pl/node/778)

Personelowi medycznemu dziękujemy za zaangażowanie w projekt i gratulujemy wyniku uzyskanej poprawy relacji z pacjentami.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do  Pani Profesor Bronisławy Pietrzak – Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Położnictwa i Ginekologii oraz do Pani Barbary German – Naczelnej Pielęgniarek i Położnych. Dzięki osobistemu zaangazowaniu obu Pań udało się osiągnąć zamierzony cel w prowadzonym projekcie.

news uczkin

DMC Firewall is a Joomla Security extension!